JEDĽA NORDMANNOVA 160 - 210 cm (STANDARD)

Kód: 3206
Novinka
Neohodnotené
19,90 € / ks 16,58 € bez DPH
SKLADOM V ESHOPE (4 ks)
Doprava pre nadlimitný tovar ?
Možnosti doručenia

Abies Nordmanniana nazývaná tiež Jedľa Kaukazská (Nordmanská) je ihličnan kužeľovitého tvaru s nádherným sýtozeleným nepichľavým a dlho neopadavým ihličím. Pre jeho prednosti je dnes najobľúbenejšou a najkvalitnejšou voľbou pre vianočný stromček. 

V rámci jednej objednávky je možné si zakúpiť max. 2 ks tohto produktu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Abies Nordmanniana (Jedľa Nordmannova - Kaukazská) má kužeľovitý tvar, krásne husté vetvičky a nepichľavé ihličie, ktoré dlho neopadáva. Preto je ideálnym vianočným stromčekom aj pre rodiny s deťmi. Tieto naše stromčeky, ktoré nám majú skrášliť Vianoce, sa pestujú najčastejšie v severnej Európe, kde majú ideálne prostredie pre svoj rast. Takýto živý rezaný vianočný stromček Vám prinesie domov príjemnú vôňu ihličnatého lesa, ktorá k Vianociam neodmysliteľne patrí a spríjemní Vám sviatky.

  • Kvalita: Standard 
  • Výška: 160 - 210 cm
  • Priemer kmeňa: 6 - 12 cm
  • Pôvod: Dánsko

Umiestnenie stromčeka: Pre zachovanie sviežeho vzhľadu počas celých vianočných sviatkov je potrebné stromček po dodaní umiestniť na niekoľko dní do chladnej pivnice alebo na balkón, aby sme stromček pripravili na prechod do interiéru. Počas vianočných sviatkov dbajte na to, aby bol umiestnený čo najďalej od radiátora alebo krbu. Optimálna teplota v miestnosti by mala byť 18 - 21 °C.

Nemusíte sa báť, že kúpou živého vianočného stromčeka poškodíte životné prostredie. Je dokázané, že živé vianočné stromčeky sú oveľa ekologickejšie ako stromčeky umelé.

Zašleme Vám len taký stromček, s ktorým budeme sami spokojní.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: