FORESTINA ORGAMIN - Hnojivo na tuje a cyprušteky 1 kg

Kód: 3497
Novinka
4,90 € / ks 4,08 € bez DPH
SKLADOM V ESHOPE (5 ks)

Hnojivo na na tuje a cyprušteky s rohovinou - je výdatné organominerálne hnojivo s kvalitnou mletou rohovinou. Rohovina je prírodná surovina cenená hlavne pre svoj obsah organicky viazaného dusíka, ktorý sa pôsobením pôdnych mikroorganizmov postupne uvoľňuje, teda je možné rastlinu využiť po dlhšie vegetačné obdobie.

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

BIOMIN je obľúbená rada organicko-minerálnych hnojív. Cennou organickou zložkou týchto špeciálnych biominerálnych produktov je kvalitná mletá rohovina. Hnojivá radu BIOMIN obsahujú všetky potrebné živiny vo vyváženom pomere, ktoré zaručujú ich bezprostredný aj dlhodobý účinok. Vysoký podiel organickej zložky prispieva k tvorbe správneho vodného režimu.

Pôsobí ako bohatý, harmonicky vyvážený zdroj všetkých potrebných živín rovnomerne od začiatku vegetácie až do neskorého obdobia, zosilňuje biologickú činnosť pôdy, zlepšuje pôdnu štruktúru, ako aj dýchanie koreňov, zvyšuje odolnosť rastlín proti hubovým chorobám, reguluje vodný režim rastlín, forma obsiahnutého dusíka zabraňuje nežiaducemu prehnojeniu touto živinou.


Zloženie
8 % N + 4 % P2O5 + 11 % K2O + 3,5 % MgO

Použitie
Hnojenie sa vykonáva 2x ročne a to na začiatku a na konci vegetačného obdobia, kedy sa rovnomerne rozhodí a pote zapraví do pôdy hnojivo v dávke 0,4 kg až 0,5 kg na 10 m2. Účelné je tiež obohatiť týmto hnojivom substrát používaný pri výsadbe, a to v dávke 3 kg na 1 m3.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.