ROKOSAN - HNOJIVO PLODOVÁ ZELENINA

Kód: 16596
Neohodnotené
5,29 € / ks 4,41 € bez DPH
SKLADOM V ESHOPE (>5 ks)
Možnosti doručenia

Sypké organo-minerálne hnojivo z rohoviny určené na plodovú zeleninu. Rokosan hnojivo PLODOVÁ ZELENINA vyhovuje všetkým požiadavkám plodovej zeleniny, je určený na uhorky, paradajky, papriku, melóny, tekvice, cukety baklažány... Obsahuje vyvážené množstvo živín, ktoré pôsobia rovnomerne počas celej vegetácie. Hlavnou zložkou hnojiva je mletá rohovina, ktorá má schopnosť v pôde postupne uvoľňovať dusík. Hnojivo umožňuje kvalitné zakorenenie rastlín a rýchly rastový štart, prispieva k bohatosti a farebnosti kvetov, zvyšuje úrodnosť a jej kvalitu a zosilňuje biologickú činnosť pôdy. Pomer živín, dávka i väzba dusíka chráni plodovú zeleninu pred prehnojením.

Hnojivo Rokosan je určené pre ekologické pestovanie, chráni životné prostredie pred hromadením dusičnanov a ťažkých kovov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Použitie: Hnojenie pred výsadbou 120-140 g/m2 pod rajčiaky, melóny, baklažány a uhorky, pod papriku hnojíme 170-190 g/m2. 1-2 lyžičky (cca 30g) do jamky pod priesadu a intenzívne zalievať vodou. Prihnojenie počas vegetácie 25-30 g/m2 podľa potreby.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: