MARHULE Z NAŠICH SADOV (NA ZAVÁRANIE) - 12 KG BALENIE

Upozornenie: V rámci 1 objednávky je možné si objednať max. 3 balenia marhúľ!

Voňavé, sladké a šťavnaté marhule netreba azda ani veľmi predstavovať. Všetci ich majú radi, všetci ich chcú. Marhule obsahujú karotény, vitamíny B, C, E, K a tiež veľa minerálnych látok ako draslík, sodík, horčík, fosfor, železo, vápnik... Marhule spomaľujú starnutie, zlepšujú náladu, odstraňujú únavu a podporujú imunitný systém, ale tiež zmierňujú astmatické ťažkosti. Toto chutné ovocie zmierňuje aj veľa ďalších chôrob, pomáha na trávenie a pôsobí tiež protizápalovo.

Spoločnosť Plantex patrí k tradičným a významným pestovateľom ovocia na Slovensku. Doprajte si aj vy skvelé a chutné marhule priamo zo slovenských sadov.

Doprava pre nadlimitný tovar ?
Dostupnosť OČAKÁVAME V 1. POLOVICI JÚNA 2024 (>5 bal)
Možnosti doručenia
Kód: 13514/12
36 € 30 € bez DPH 3 € / 1 kg
MARHULE Z NAŠICH SADOV (NA ZAVÁRANIE) - 12 KG BALENIE
Marhule z nasich sadov
Novinka SLOVENSKÝ PRODUKT

Poradíme s výberompondelok - piatok (8.00 - 16.00 h)

Doručenie kuriéromdoručenie od 200 Eur zdarma

Záruka kvalitystromy z našej vlastnej škôlky

Výhodný nákupv ponuke aj zvýhodnené sety

Zasielanie marhúľ bude prebiehať podľa aktuálneho času dozrievania a stavu odrody vhodnej na zaváranie. V rámci zásielok budeme posielať odrodu Bergeval. Predpoklad začiatku odosielania objednávok s týmto tovarom bude cca v 1. polovici júna 2024. Prosíme, zohľadnite túto skutočnosť pri zadávaní termínu v nákupnom košíku. 

O stave odoslania objednávky budeme informovať prostredníctvom e-mailových notifikácií.

V prípade, že si objednáte spolu s týmto tovarom aj iné produkty (napr. drobné ovocie, okrasné rastliny...) bude vám celá objednávka odoslaná až po naskladnení poslednej položky z vašej objednávky (v tomto prípade budeme čakať na poslednú položku = marhule). Ak chcete mať doručenú niektorú položku z objednávky skôr, je potrebné si produkty rozdeliť do viacerých objednávok. 

 

Ako si objednám marhule cez eshop? 

 

Cez eshop je možné si objednať len 12 kg balíček, ktorý je v ponuke. V rámci jednej objednávky si môžete objednať max. 3 balíčky (teda celkovo 36 kg).

Hmotnostné balíčky sme prispôsobili naším logistickým a baliacim možnostiam. Aktuálne používame prepravné škatule, do ktorých sa zmestí presne 12 kg marhúľ. 

V tomto prípade je možný len osobný odber u nás v Záhradnom centre vo Veselom. Ohľadom rezervácie množstva  marhúľ a termínu ich vyzdvihnutia prosíme kontaktujte priamo kolegov v záhradnom centre na čísle 0915 594 922 (Po - Pi v čase od 8.00 do 18.00 hodiny). V tomto prípade, prosíme, nevytvárajte objednávku cez eshop.

Cez eshop budeme zásielky s marhuľami odosielať cca od 1. polovice júna 2024 (v závislosti od dozretia odrody, ktorú je možné odosielať prostredníctvom kuriéra). Je možné, že v našej predajni vo Veselom budú dostupné marhule aj skôr, avšak pôjde o iné odrody marhúľ, ktoré nie sú úplne vhodné na posielanie prostredníctvom kuriéra. 

Cez eshop budeme zasielať len marhule v kvalite určenej na zaváranie = tvrdšie marhule. V prípade, že chcete marhule na priamy konzum, odporúčame si nechať pár dní marhule dozrieť. "Džemové" marhule bude možné zakúpiť len priamo v našom Záhradnom centre vo Veselom. Ohľadom aktuálnej dostupnosti džemových marhúľ sa prosím informujte priamo u kolegov v záhradnom centre na čísle 0915 594 922 (Po - Pi v čase od 8.00 do 18.00 hodiny).

Dopravné a balné účtujeme vo výške 8,50 Eur (s DPH) za celú objednávku. Ak si v rámci objednávky objednáte viac kusov marhuľových balíčkov, resp. aj ďalší tovar, vždy budete platiť 8,50 Eur za dopravu a balné (pri objednávke do 200 Eur). V rámci jednej objednávky je možné si objednať max. 3 balíky s hmotnosťou 12 kg. Ku každému 12-kg balíku účtujeme ešte príplatok za nadrozmerný a nadhmotnostný balík vo výške 2,50 Eur. 

Áno, objednávky s marhuľami budeme distribuovať v rámci celého Slovenska prostredníctvom kuriérskej služby Toptrans. 

V prípade, že by ste si chceli zakúpiť veľké množstvo marhúľ - 200 kg a viac, resp. by ste mali záujem o mahrule na kvas, obráťte sa prosím priamo na našich kolegov v sklade ovocia na e-mail skladovocia@plantex.sk, resp. na čísle 0915 594 930.

Áno, predbežne uvažujeme aj o samozbere marhúľ. Bližšie informácie o samozberoch zverejníme priebežne.

Áno, je to možné. V rámci objednávky si prosím vyberte spôsob dopravy "osobný odber - skompletovanie objednávky". Pri tomto spôsobe odberu marhúľ, je potrebná úhrada za objednávku vopred cez bankový prevod, resp. cez platobnú bránu Payout. Termín vyzdvihnutia si prosím zvoľte najskôr po 10.6.2024! Ohľadom termínu vyzdvihnutia marhúľ budeme každého zákazníka kontaktovať telefonicky, resp. e-mailom. Prosíme, nechoďte si pre objednávky "na slepo" bez predchádzajúcej dohody - môže sa stať, že Vaša objednávka nebude pripravená na vyzdvihnutie. Ďakujeme za pochopenie. 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Ovocie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 12 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: