ROKOHUMIN - Hnojivo na ihličnaté a listnaté stromy 50 g

Kód: 3524
Novinka
0,85 € / ks 0,71 € bez DPH
1 - 10 DNÍ
Položka bola vypredaná…

Sypké organické hnojivo Rokohumin od slovenského výrobcu, určené na ihličnany ako céder, borovica, kosodrevina, smrek, cyprusovec, jedľa, borievka, tuja, smrekovec či cypruštek. Možno ho použiť aj na listnaté stromy a okrasné dreviny. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Charakteristika sypkého organického hnojiva na ihličnany

Hnojivo Rokohumin na ihličnany je organické a má sypkú konzistenciu. Vyrába sa z prírodných surovín (50 % prírodný humát - ktorý je zdrojom humínových kyselín a 50 % rohovina - ktorá je zdrojom dusíka v prírodnej forme). Rohovina zabezpečuje pozvoľné uvoľňovanie dusíka v období vegetácie. Výhodou je, že rastlinky nie je možné rohovinou prehnojiť.

Humínové kyseliny prírodnou cestou stimulujú úrodnosť pôdy, napomáhajú rozvoju koreňového systému, zlepšujú štruktúru pôdy, zvyšujú obsah chlorofylu a zároveň v pôde stimulujú rozvoj žiaducich mikroorganizmov. Bránia kumulácii ťažkých kovov v rastline.

Návod na použitie hnojiva

Pre podporu zakoreňovania a dodanie zásobných živín rastline pri výsadbe: Do vykopanej jamy nasypte obsah vrecka, ktorý zmiešate so zeminou, vložte stromček a zasypte zvyšným množstvom zeminy. Po osadení stromček/krík výdatne zalejte. Pokiaľ sadíte stromček, odporúčame k nemu osadiť oporný kolík.

Odporúčanie: Odporúča sa kombinácia s Rokohumín - Ihličnany v kvapalnej forme. Táto kombinácia má veľmi priaznivé účinky na rastliny.

Zloženie organického hnojiva Rokohumín na ihličnany

Zloženie: Obsah humínových kyselín v sušine je minimálne 49 %, obsah celkového dusíka v sušine je minimálne 7 %.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.