ROKOSAN - Hnojivo RUŽE A KVITNÚCE RASTLINY 1 kg

Kód: 3422
Neohodnotené
4,99 € / ks 4,16 € bez DPH
SKLADOM V ESHOPE (13 ks)
Možnosti doručenia

Mletá rohovina s obsahom dusíka v organickej forme s prídavkom minerálnych živín určené pre ruže a kvitnúce rastliny. Výborné výsledky pri použití tohto hnojiva sú dané práve pomalým uvoľňovaním dusíka, ktorý je súčasťou rohoviny.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rokosan R – Ruže a kvitnúce rastliny – mletá rohovina s obsahom dusíka v organickej forme s prídavkom minerálnych živín. Výborné výsledky pri použití tohto hnojiva sú dané práve pomalým uvoľňovaním dusíka, ktorý je súčasťou rohoviny. Plne vyhovuje nárokom na živiny, ktoré majú ruže a stálo kvitnúce rastliny. Pri použití hnojiva dochádza k harmonickému príjmu živín a ochrane životného prostredia pred dusičnanmi a ťažkými kovmi. Ruže a stálo kvitnúce rastliny na vhodnú skladbu živín reagujú početnými a plnými kvetmi. Prítomnosť horčíka zabezpečí farebnú sýtosť kvetov. Rohovinou sa nedá prehnojiť, priaznivo pôsobí na rastlinu aj pôdu.

 

Dávkovanie: Jednorazovým jarným hnojením 1x ročne na jar 40 – 60 g/m2. Obohatenie kompostu pri výsadbe 30g/m2. Prihnojenie počas vegetácie 25 – 30 g/m2. Po ošetrení pôdy týmito látkami sa musí zamedziť prístup hospodárskych zvierat na takto ošetrenú plochu počas obdobia najmenej 21 dní.Balenie: 0,5 kg, 1 kg

 

Zloženie: 8 %N, 2 %P2O5, 7 %K2O, 2,1 %MgO, stopové prvky, 50 % obsah spáliteľných látok v sušine

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: