ROKOSAN - HNOJIVO UNIVERZÁL OVOCNÉ STROMY (JABLONE, HRUŠKY) 50 g

Kód: 3527
Neohodnotené
0,85 € / ks 0,71 € bez DPH
SKLADOM V ESHOPE (94 ks)
Možnosti doručenia

Ekologické hnojivo na báze organominerálnov, vyrobené z vedľajších živočíšnych produktov. Hnojivo sa používa jednorázovo na ovocné stromy (jablone, hrušky, duly, mišpule a iné jadroviny) pred výsadbou. Obsah vrecka sa vysype do vykopanej jamy, zmieša sa so zeminou. Následne sa vysadí stromček a zasype sa zvyškami zeminy. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Organické hnojivo v sypkej forme vyrobené z prírodných surovín (50 % rohovina – zdroj dusíka v prírodnej forme / 50 % prírodný humát – zdroj humínových kyselín). Rohovina je zdrojom pozvoľne sa uvoľňujúceho dusíka počas celého obdobia vegetácie. Rohovinou nie je možné prehnojiť. Humínové kyseliny sú prírodným stimulátorom úrodnosti pôdy, napomáhajú rozvoju koreňového systému, vylepšujú pôdnu štruktúru, stimulujú rozvoj žiaducich mikroorganizmov v pôde, zvyšujú obsah chlorofylu. Zabraňujú kumulácii ťažkých kovov v rastlinách.

Spôsob použitia: Na podporu zakoreňovania a zásobné dodanie živín pri výsadbe. Obsah vrecka vysypeme do vykopanej jamy, zmiešame so zeminou, vložíme sadenicu alebo krík a zasypeme zvyškom zeminy. K sadenici odporúčame osadiť oporný kolík. Pri výsadbe sadenicu alebo krík výdatne zalejeme vodou.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: